Німецькі екологи не здаються: «Північний потік 2» може бути знову заморожено

Німецькі екологи не здаються: «Північний потік 2» може бути знову заморожено

Екологи наголошують на винятковій шкоді для довкілля найбільшого об’єкту транспортування викопного палива

Німецькі екологи не здаються: «Північний потік 2» може бути знову заморожено
фото Nord Stream 2

Німецька природозахисна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) подала запит у Федеральне відомство із судноплавства і гідрографії з вимогою призупинити будівництво газопроводу «Північний потік 2» у водах Німеччини. Про це йдеться в заяві організації, на яку посилається РБК.

 Екологи вимагають, щоб проект заморозили до того моменту, поки не буде проведена повна перевірка його впливу на навколишнє середовище.

«Очевидно, що подальше будівництво має бути зупинено: трубопровід буде щороку призводити до викидів 100 млн тонн CO2, що зробить його найбільшим проектом з викопним паливом в Європі. Виключно небезпечні для клімату викиди метану при видобутку, переробці і транспортуванні газу тут навіть не враховуються», – прокоментував глава DUH Саша Мюллер-Краєннер.

Deutsche Umwelthilfe раніше подавала щонайменше п'ять позовів щодо «Північного потоку 2» з вимогою заморозити будівництво, перший з них – в березні минулого року. Кожен раз Nord Stream 2 AG вдавалося подолати їх вимоги.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині заблокували будівництво «Північного потоку 2» до кінця травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло