Дані про різке падіння продажів в Китаї обвалили акції Tesla

Дані про різке падіння продажів в Китаї обвалили акції Tesla

Замовлення Tesla в Китаї впали приблизно до 9800 в травні з більш ніж 18 000 у квітні

Дані про різке падіння продажів в Китаї обвалили акції Tesla
фото www.flickr.com/photos/remotezygote/2826614099

Акції Tesla впали на понад 4% в четвер після даних про те, що замовлення на автомобілі компанії різко впали в Китаї в травні. Як повідомляє CNBC, «щомісячні чисті замовлення Tesla в Китаї впали приблизно до 9800 в травні з більш ніж 18 000 у квітні».

Завод Tesla в Шанхаї повинен був виробляти близько півмільйона електромобілів на рік для поставок в Китай і експорту в інші частини Азії та Європу.

Компанії Ілона Маска наразі доводиться зіткнутись з відкликанням авто і безпековими перевірками в Китаї, а також з погіршенням іміджу в країні після декількох автокатастроф, зростання цін та скарг на якість від китайських клієнтів.

За даними Міжнародного енергетичного агентства, торік Китай був другим за величиною ринком електромобілів у світі. Короткострокове зростання Tesla багато в чому залежить від її здатності успішно виробляти і продавати автомобілі в Китаї.

Акції Tesla впали приблизно на 15% з початку року і більш ніж на 35% нижче свого піку 29 січня.

Китайський конкурент Tesla автовиробник Nio повідомив про скорочення поставок в травні через глобальний дефіцит напівпровідників. Інший конкурент, компанія Xpeng, заявив, що в травні поставив 5686 автомобілів, що на 483% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 10% більше, ніж в попередньому місяці.

Нагадаємо: днями стало відомо, що відкликає понад 700 одиниць Model 3, які були імпортовані в Китай.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло