Засновник китайського гіганта Meituan пожертвував акцій на $2,27 млрд на благодійність

Засновник китайського гіганта Meituan пожертвував акцій на $2,27 млрд на благодійність

Рішення було прийнято після того, як Meituan та інші компанії платформної економіки потрапили під пильну увагу регуляторів

Засновник китайського гіганта Meituan пожертвував акцій на $2,27 млрд на благодійність
фото www.flickr.com/photos/jonrussell/46090203465

Засновник китайського гіганта з доставки їжі Meituan Ван Сін заявив, що пожертвує акцій на суму близько $2,27 млрд на благодійність.

Як повідомляє Reuters, оголошення про пожертвування було зроблено у зв'язку з тим, що Meituan і інші компанії так званої платформної економіки потрапили під пильну увагу антимонопольного регулятора Китаю. Meituan потрапив під приціл китайського регулятора у квітні цього року.  

У четвер регулятор ринку попередив Meituan і кілька інших компаній «економіки спільного споживання» про непрозорі практики ціноутворення.

«Зміни, що стосуються частки Ван Сіна в акціях Meituan, являють собою особисте рішення про розподіл активів, яке було прийнято з благодійних міркувань, – йдеться в заяві компанії. – Це рішення не відображає будь-яких змін в його прихильності бізнесу Meituan».

Агентство нагадує, що у березні засновник китайського гіганта е-комерції Pinduoduo Колін Хуанг оголосив, що йде з поста голови ради директорів після того, як торік передав 2,37% своїх акцій на суму $1,85 млрд.

Минулого місяця засновник ByteDance Чжан Імін оголосив, що піде з поста генерального директора компанії-власника TikTok.

Ван Сін конвертує 57,319 млн акцій класу A в акції класу B і передасть акції класу B в фонд Wang Xing Fund, який сприяє науковим дослідженням.

Як повідомлялось, у квітні технологічний гігант Tencent, якому загрожує великий антимонопольний штраф, пообіцяв інвестувати 50 млрд юанів ($7,81 млрд) в екологічні та соціальні ініціативи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло