Apple працює над iPad Pro з бездротовою зарядкою та новим iPad Mini

Apple працює над iPad Pro з бездротовою зарядкою та новим iPad Mini

Новий iPad Pro має з’явитись у 2022 році, а iPad mini - наприкінці цього року

Apple працює над iPad Pro з бездротовою зарядкою та новим iPad Mini
фото www.flickr.com/photos/thebetterday4u/46081980274

Компанія Apple працює над новим iPad Pro з бездротовою зарядкою і першою зміною дизайну iPad mini за шість років, прагнучи зберегти динаміку зростання продажів в категорії, продажі якої виросли під час пандемії.

Як повідомляє Bloombergіз посиланням на джерела, американський техногігант планує випустити новий iPad Pro у 2022 році, а iPad mini – наприкінці цього року.

Основна зміна дизайну iPad Pro – це перехід на скляну задню панель від нинішнього алюмінієвого корпусу. Внесення цієї зміни наблизить iPad до iPhone, в яких в останні роки Apple перейшла з алюмінієвих задніх панелей на скляні.

Планується, що оновлений iPad mini буде мати вужчі межі екрану, а також було протестовано видалення кнопки «Додому».

Роботи Apple по розробці нового iPad Pro ще перебувають на ранній стадії, і плани компанії можуть змінитися або бути скасовані до запуску в наступному році, сказали джерела. Представник Apple від коментарів відмовився.

Бездротова зарядка замінює звичайний кабель живлення індукційним килимком, що спрощує користувачам зарядку акумулятора пристрою. Це стало звичайним явищем в смартфонах, але серед планшетів – велика рідкість. Apple додала бездротову зарядку для iPhone у 2017 році, а торік оновила її магнітною системою MagSafe, яка забезпечила більш стабільну швидкість зарядки.

Компанія тестує аналогічну систему MagSafe для iPad Pro. Бездротова зарядка, ймовірно, буде повільнішою, ніж пряме підключення зарядного пристрою до порту Thunderbolt iPad, який залишиться в наступних моделях.

В рамках розробки наступного iPad Pro Apple також пробує технологію, яка називається зворотною бездротовою зарядкою. Це дозволить користувачам заряджати свій iPhone або інші гаджети, кладучи їх на задню частину планшета. Apple раніше працювала над тим, щоб iPhone міг заряджати AirPods і Apple Watch.

Востаннє Apple модернізувала iPad Pro у 2018 році, і його останні два оновлення були зосереджені на продуктивності і технологіях камери. Останній раз iPad mini оновлювався у 2019 році. У вересні минулого року iPad початкового рівня був оновлений швидшим процесором.

IPad став дуже важливою частиною портфоліо Apple за останній рік, оскільки люди шукали нові способи працювати, вчитися і розважатися вдома під час карантину COVID-19. Продажі iPad підскочили на 43% за останні шість місяців 2020 року порівняно з роком раніше. Приріст продовжився і в перші три місяці 2021 року, коли планшети принесли компанії $7,8 млрд – на 79% більше, ніж за той же квартал роком раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті