Саудівський агро-стартап Red Sea Farms залучив $10 млн фінансування

Саудівський агро-стартап Red Sea Farms залучив $10 млн фінансування

Red Sea Farms вирощує помідори в теплицях з використанням морської води

Саудівський агро-стартап Red Sea Farms залучив $10 млн фінансування
фото redseafarms.com

Саудівський стартап, що займається сільськогосподарськими технологіями, Red Sea Farms повідомив, що залучив $10 млн фінансування. Як повідомляє Reuters, кошти підуть на розвиток фермерських господарств в промислових масштабах і розширення в сусідні Об'єднані Арабські Емірати.

Red Sea Farms, заснована у 2018 році, вирощує помідори в закритій фермі з контрольованим середовищем, яка в основному використовує солону воду для охолодження теплиць і зрошення сільськогосподарських культур. Прісна вода мало доступна в переважно пустельному регіоні Перської затоки, де орних земель також мало.

Red Sea Farms запланував мати від чотирьох до восьми сільськогосподарських угідь на шести гектарах у центральній і західній Саудівській Аравії і в Абу-Дабі, найбільшому еміраті ОАЕ, повідомив Reuters співзасновник і генеральний директор Раян Леферс.

«Ми також прагнемо вирощувати перець і огірки завдяки коштам залученим в рамках цього раунду», – додав він.

Компанія планує продавати продукцію в супермаркетах ОАЕ. Помідори Red Sea Farms вже доступні в супермаркетах Саудівської Аравії.

У раунді фінансування взяли участь підприємницький підрозділ Saudi Aramco Wa'ed, Інститут майбутніх інвестицій, Університет науки і технологій імені короля Абдалли і венчурна компанія Global Ventures.

На сьогодні Red Sea Farms залучила загалом $11,9 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті