Українці вважають причиною економічної кризи корупцію – КМІС

Українці вважають причиною економічної кризи корупцію – КМІС

Понад 33% пояснюють кризу некомпетентністю влади

Українці вважають причиною економічної кризи корупцію – КМІС
Фото: pixabay.com

Половина опитаних Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) вважає, що економічне становище їхньої родини погіршилося, а 42,9% причиною кризи називають корупцію. Про це йдеться у результатах опитування КМІС.

З опитаних 33,8% пояснюють кризу некомпетентністю влади. Значно менше респондентів причинами вважають війну на Сході України – 10,6% та пандемію коронавірусу – 8,3%.

Зазначається, що 54,4% опитаних вважають, що за останні 2 роки фінансове становище їхньої родини погіршилося. Про покращення говорять 11,3% респондентів, а 33,6% стверджують, що нічого не змінилося за цей період.

Серед економічних труднощів, з якими зіткнулися родини, 91,5% назвали підвищення тарифів та зростання цін на основні харчові продукти – 90,6%. Зниження зарплат або пенсій назвали 35,4% респондентів, а повну або часткову втрату місця роботи – 31,9%.

Раніше повідомлялося, що керівники фінансових установ оцінюють стан фінсектору як найкращий з моменту запровадження опитування в травні 2018 року, а протягом наступних шести місяців негативних змін не очікують.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло