Трамп привітав Нігерію із забороною Twitter та заявив, що більше країн повинні зробити те ж саме

Трамп привітав Нігерію із забороною Twitter та заявив, що більше країн повинні зробити те ж саме

Twitter у січні довічно заблокував доступ Трампа до соцмережі

Трамп привітав Нігерію із забороною Twitter та заявив, що більше країн повинні зробити те ж саме
фото www.flickr.com/photos/188646640@N03/49946852543

Колишній президент США Дональд Трамп виступив з заявою, в якій підтримав рішення уряду Нігерії призупинити діяльність Twitter в цій західноафриканській країні.

«Вітаю Нігерію, яка заборонила Twitter, тому що соцмережа заблокувала їх президента», – цитує його слово видання TechCrunch.

Трамп також закликав й інші країни послідувати прикладу Нігерії і заборонити Twitter і Facebook.

«Більшій кількості країн слід заборонити Twitter і Facebook за те, що вони не дозволяють вільно і відкрито говорити – всі голоси повинні бути почуті. Тим часом з'являться і закріпляться їх конкуренти. Хто вони такі, щоб диктувати що таке добро і зло, якщо вони самі злі? Можливо, мені слід було зробити це, коли я був президентом. Але Цукерберг продовжував дзвонити мені і приходити в Білий дім на вечерю, розповідаючи мені, який я класний», – заявив він.

Нагадаємо: днями Нігерія безстроково призупинила роботу Twitter. Вирок соцмережі був винесений через кілька днів після того, як Twitter видалив твіт президента Нігерії Мухаммаду Бухарі, зміст якого було сприйнято багатьма чиновниками як образливий.

Хоча президент Нігерії через свого представника пізніше заявив, що заборона на використання Twitter в країні є лише тимчасовим заходом по боротьбі з дезінформацією і фейковими новинами, нові директиви говорять про зворотне. Уряд наказав мовним ЗМІ видалити свої облікові записи в Twitter і припинити використання платформи в якості джерела новин.

Як повідомлялось, на початку січня Трампу назавжди заборонили доступ в Twitter після того, як він спровокував насильницьке вторгнення в Капітолій США. Соцмережа висловила стурбованість щодо «ризику подальшого підбурювання до насильства».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті