Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації Мишковицького МПД та зберігання спирту

Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації Мишковицького МПД та зберігання спирту

Підприємство розташоване у двох локаціях на Тернопільщині: у селищах Мишковичі та Дружба

Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації Мишковицького МПД та зберігання спирту
фото: privatization.gov.ua

6 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт». Підприємство розташоване у двох локаціях на Тернопільщині: селі Мишковичі та селищі міського типу (СМТ) Дружба. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна активу становить 7 291 753 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 5 липня 2021 року.
Загальна площа земельних ділянок – 13,8553 га. Загалом перелік окремого майна, що буде виставлено на онлайн-аукціон, складається з 511 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

До складу об'єкта приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 12 318,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, спиртосховища, склади, майстерні, градирня, бардосховище тощо. Наявне основне технологічне обладнання, що знаходиться в задовільному стані, а також необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під'їзні шляхи.

Нагадаємо: ФДМУ продав на аукціоні Караванське МПД та зберігання спирту за 101 млн грн. Стартова ціна у ході торгів була збільшена у 4,4 раза.

Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 заводів, що об'єднані в концерн «Укрспирт».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті