Кабмін призначив двох нових заступників міністра інфраструктури

Кабмін призначив двох нових заступників міністра інфраструктури

Заступниками міністра стали Юрій Васьков та Анна Юрченко

Кабмін призначив двох нових заступників міністра інфраструктури
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів (Кабмін) призначив двох нових заступників міністра інфраструктури. Про це повідомляється на сторінці міністерства у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, Юрія Васькова призначили заступником міністра інфраструктури. Водночас Анна Юрченко стала заступницею міністра з питань європейської інтеграції.

Юрій Васьков – колишній директор ТОВ «Укрмара». У 2015-2016 роках був заступником міністра інфраструктури з питань морського та річкового транспорту. Раніше він очолював Адміністрацію морських портів України. Протягом 10 років працював на ДП «Одеський морський торговельний порт», зокрема очолював підприємство. Крім цього, Васьков працював викладачем в Одеській національній морській академії та Одеському національному морському університеті.

Анна Юрченко до призначення перебувала на посаді начальниці Управління міжнародного співробітництва та інвестиційної політики в «Укравтодорі», де працювала з 2010 року. За час роботи вона керувала проєктами співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Також займалася підготовкою проєктів державно-приватного партнерства та проєктів кредитних угод на основі взаємодопомоги та експортних кредитів.

18 травня Верховна Рада (ВР) звільнила Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури України. Тоді ж Кабмін звільнив Анатолія Клімашевського з посади заступника міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 20 травня ВР призначила на його місце Олександра Кубракова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті