КНР припинить субсидувати нові сонячні і наземні вітроенергетичні проєкти в 2021 році
Електроенергія з цих проєктів продаватиметься за ринковими цінами

Китай більше не буде субсидувати нові сонячні електростанції та наземні вітрові проєкти з бюджету центрального уряду у 2021 році. Про це йдеться в заяві держрегулятора, передає Reuters.
Електроенергія, вироблена в рамках нових проєктів, буде продаватися за місцевими базовими цінами на вугільну електроенергію або за ринковими цінами, йдеться в заяві.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Нове правило набере чинності з 1 серпня.
Цей крок є важливою віхою для сектора відновлюваних джерел енергії, який традиційно покладався на субсидії та інші преференційні заходи, щоб спонукати розробників будувати заводи.
Китай платить відносно високий тариф за кіловат-годину (кВт-год) електроенергії, виробленої вітровими або сонячними проєктами, але він просуває так званий «паритет цін в мережі» з традиційними джерелами енергії, такими як вугілля.
Країна почала скорочувати субсидії як для вітряних, так і для сонячних проєктів після швидкого падіння вартості обладнання і будівництва, а також величезного відставання по виплаті субсидій за існуючими проєктами.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.