Нацбанк зобов'язав трьох страховиків усунути порушення

Нацбанк зобов'язав трьох страховиків усунути порушення

Страховики не подали до НБУ звітність за перший квартал 2021 року

Нацбанк зобов'язав трьох страховиків усунути порушення
Фото: bank.gov.ua

Національний банк (НБУ) зобов'язав три страхові компанії вжити заходів для усунення порушення. Таке рішення ухвалив комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг, повідомляє пресслужба регулятора.

Зазначається, що страховики не виконали свого базового обов’язку та не подали НБУ звітність за перший квартал 2021 року. Захід впливу стосується:

  • СК «Бізнес страхування»;
  • СК «Альянс-Гарант»;
  • СК «Ді’Лайф».

Відтепер вони зобов'язані подати Нацбанку цю звітність до 6 липня 2021 року. У Нацбанку додали, що раніше, відповідно до рішень комітету від 2 квітня, 21 квітня та 23 квітня 2021 року, цим страховикам тимчасово зупинили ліцензії на здійснення страхової діяльності. Підстава санкцій щодо СК «Бізнес Страхування» – неподання звітності за дев'ять місяців 2020 року, щодо СК «Альянс-Гарант» СК» та «Ді’Лайф» – порушення вимог до платоспроможності та обов’язкових фінансових нормативів.

Нагадаємо: тренд на скорочення кількості страхових компаній у 2021 році продовжується через добровільну відмову від ліцензій. За останні 11 місяців страховиків стало на 24 компанії менше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті