Ізраїль відкрив свої кордони для українців

Ізраїль відкрив свої кордони для українців

В'їзд в країну буде дозволений лише за наявності негативного результату тесту на коронавірус

Ізраїль відкрив свої кордони для українців
Фото: Haley Black/Pexels

Ізраїльський уряд ухвалив рішення про відкриття кордонів для громадян України, які повинні будуть заздалегідь подати заявку на в'їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання або до Управління з питань народонаселення та імміграції. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці посольства України в Ізраїлі.

Згідно з повідомленням, в'їзд в країну буде дозволений лише в тому випадку, якщо людина матиме негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття в Ізраїль.

«Після прибуття в Ізраїль необхідно пройти додатковий ПЛР-тест (зазначена послуга платна – 80 ізраїльських шекелів за умови попередньої онлайн-реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів у разі реєстрації в аеропорту; оплата здійснюється кредитною карткою) ... Ця вимога поширюється також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію (щеплення) від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19», – ідеться в повідомленні.

Крім того, для отримання дозволу на в'їзд у країну також потрібен медичний страховий поліс, що покриває витрати в разі захворювання COVID-19.

Також повідомляється, що після отримання дозволу на в'їзд в Ізраїль пасажири, що прибувають до Ізраїлю, повинні заповнити декларацію особи, яка в'їжджає в країну.

«Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також докладну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі», – повідомляють у посольстві.

Там додають, що всі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію, яка становить 14 або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР-тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними).

Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19 в Ізраїлі, не підлягають самоізоляції.

«Медичну декларацію, дозвіл на в'їзд у країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати й мати з собою для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю», – уточнюють дипломати.

Вони додають, що особи, які хворіють на COVID-19, не зможуть сісти в літак.

Крім того, повідомляється, що іноземець, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, порушує закони цієї держави, і в майбутньому в'їзд до Ізраїлю такій особі буде заборонений.

«Транзитні пасажири мають пред'явити перед посадкою на рейс в Ізраїль медичну довідку з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19, видану не більше ніж за 72 години до планованого часу посадки в Ізраїлі за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 години», – резюмують у посольстві.

Нагадаємо: Іспанія відкрила кордони для вакцинованих туристів з усього світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті