Індія витратить $6,8 млрд на програму розвитку інфраструктури охорони здоров'я

Індія витратить $6,8 млрд на програму розвитку інфраструктури охорони здоров'я

Головним чином увага приділятиметься зміцненню інфраструктури охорони здоров'я, пов'язаної з COVID-19, в невеликих містах

Індія витратить $6,8 млрд на програму розвитку інфраструктури охорони здоров'я
фото www.flickr.com/photos/80283129@N03/9310359309

Індія розглядає можливість надання кредитних пільг на суму до 500 млрд рупій ($6,8 млрд) для розвитку інфраструктури охорони здоров'я в країні, що постраждала від пандемії коронавірусу.

Як повідомляє Bloomberg, програма дозволить компаніям отримати доступ до засобів для збільшення пропускної спроможності лікарень або медичного приладдя при уряді, який виступає як гарант. За словами джерел агентства, основна увага, ймовірно, буде приділятися зміцненню інфраструктури охорони здоров'я, пов'язаної з COVID-19, в невеликих містах.

Вибуховий спалах вірусу в Індії в останні місяці охопив недостатню інфраструктуру охорони здоров'я країни, що призвело до нестачі всього, від лікарняних ліжок до джерел кисню. Гарантії уряду по кредитах доповнять зусилля центрального банку минулого місяця по збільшенню кредитування медичних послуг і надання нових кредитів виробникам вакцин.

Минулого місяця уряд також окремо оголосив про включення авіакомпаній і лікарень в програму надзвичайного кредитування на суму $41 млрд, щоб пом'якшити вплив пандемії. Ця програма гарантує позики на суму 20 млн рупій лікарням і клінікам для установки на місцях установок з виробництва кисню з максимальною відсотковою ставкою 7,5%.

Джерела вказали, що є можливості для збільшення загального розміру цієї програми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті