Ціна приватизації «Більшовика» стартуватиме з $45-55 млн – UkraineInvest

Ціна приватизації «Більшовика» стартуватиме з $45-55 млн – UkraineInvest

Обсяг інвестицій може становити від $300 млн до $500 млн

Ціна приватизації «Більшовика» стартуватиме з $45-55 млн – UkraineInvest
Фото: УНІАН

Стартова ціна заводу «Більшовик» на аукціоні з приватизації визначена на рівні близько $45 – 55 млн, або від 1,4 млрд грн. Про це повідомив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач під час форуму «Україна 30. Економіка без олігархів», передає «Інтерфакс».

«Стартова оцінка заводу «Більшовик» попередньо визначена у $45-55 млн. Обсяг інвестицій, навіть якщо говорити не про промисловість, а про девелопмент, офісні або житлові приміщення, може становити від $300 млн до $500 млн», – додав Цівкач.

Також Цівкач наголосив, що приватизація – один зі шляхів відновлення промислового розвитку України.

«З 2016 по 2021 роки ми змогли залучити та розблокувати близько $4 млрд, надали інвесторам понад 5 000 експертних консультацій і станом на сьогодні у нас є 39 інвестиційних проєктів у розробці на суму в теж $4 млрд», – повідомив Цівкач.

За його словами, за експертними оцінками кожна гривня, яка приходить в бюджет України від приватизації, залучає за собою, в середньому, 5 додаткових.

«Якщо в нас є 3600 об’єктів, сотні, може тисяча з яких буде подана на приватизацію у найближчі роки, то ви можете порахувати, які значні надходження отримає як бюджет України, так і економіка України, скільки ми отримаємо нових робочих місць, як буде розвиватися економічна система та отримання податків від цих процесів. Зараз є 23 великих об’єкти приватизації, три з яких є пріоритетними. Чому приватизація важлива у поєднанні з інвестиціями? Тому що приватизація – це один зі шляхів відновлення промислового розвитку України», – підкреслив Цівкач.

Mind розповідав, якою буде подальша доля колишнього заводу «Більшовик»: у якому стані підприємство зараз, чи можна його зберегти та чи варто це робити.

Раніше повідомлялося, як підготувати завод до продажу і створити ідеальну історію великої приватизації. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті