Google анонсувала, що смартфони на Android будуть попереджати про землетруси

Google анонсувала, що смартфони на Android будуть попереджати про землетруси

Крім того з'явиться доступ до додатків для пошуку зарядки електромобілів, парковок і сторонньої навігації

Google анонсувала, що смартфони на Android будуть попереджати про землетруси
фото DR

Компанія Google анонсувала нові функції у фірмовій операційній системі Android, серед яких попередження про землетруси, передає Коммерсант.

Як повідомляє американський технологічний гігант, з літа 2021 року в Android з'являться шість нових можливостей. Пристрої зможуть попереджати користувачів про землетруси – запущена раніше в Новій Зеландії і Греції функція тепер з'явиться в Туреччині, на Філіппінах, в Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані та Узбекистані, пише Коммерсант.

 Google розгортає нововведення, починаючи з країн з високою сейсмічною активністю, а потім повідомлення про землетруси буде доступним по всьому світу.

Іншим великим оновленням стане модернізація додатку Android Auto. У новій версії софта для підключення смартфона до мультимедійної системи автомобіля користувачам дадуть можливість налаштовувати Android Auto з телефону, а також активувати темну тему. З'явиться доступ до додатків для пошуку зарядки електромобілів, парковок і сторонньої навігації.

З оновленням Android також з'явиться можливість позначати в додатку «Повідомлення» важливі сповіщення, а для текстів англійською, іспанською та португальською мовами буде доступна функція автоматичного підбору емодзі, що підходять до повідомлень за змістом. Збільшиться кількість додатків, запускати які можна буде голосовими командами, в додатку Voice Access покращать розпізнавання погляду і оптимізують введення паролів.

Точні терміни виходу оновлень для Android в Google поки що не називають.

Нагадаємо, Google заборонитьдодаткам відстежувати дії користувачів без їх дозволу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті