Пілотам авіакомпанії Wizz Air видадуть планшети iPad, щоб зберегти ліс

Пілотам авіакомпанії Wizz Air видадуть планшети iPad, щоб зберегти ліс

Потреба в папері знизиться на 6 млн сторінок щороку

Пілотам авіакомпанії Wizz Air видадуть планшети iPad, щоб зберегти ліс
фото DR

Лоукостер Wizz Air вирішив видати своїм пілотам планшети Apple iPad, що дозволить зберегти від вирубки по 600 дерев щороку, пише avianews.com.

Це стане можливим, оскільки авіакомпанія вирішила відмовитися від паперової документації для екіпажів і перевести все в цифровий вигляд.

В результаті потреба в папері знизиться на 6 млн сторінок щороку.

У iPad внесуть карти, документи та довідкові посібники. При цьому інформація в пристрої буде постійно оновлюватися, тому пілоти перед вильотом отримають як і раніше актуальну інформацію, але тепер в електронному вигляді.

Від використання iPad Wizz Air отримає також економічну вигоду. За рахунок зниження ваги літака через відсутність важких паперових довідників на борту лоукостер, за заявою його прес-служби, зможе економити 4500 тонн палива щороку.

Пілотів переведуть на iPad не відразу. Спочатку льотчики пройдуть необхідні тренінги для плавного переходу на нову систему документообігу. Повністю відмовитися від паперу в кабіні пілотів Wizz Air хоче до кінця 2021 року.

У 2015 році планшети iPad видала своїм пілотам найбільша авіакомпанія Канади Air Canada. Однак через 6 років техніка стала непридатною, і авіаперевізнику довелося шукати способи, як її утилізувати так, щоб не завдати шкоди довкіллю.

Нагадаємо, авіакомпанія Air Canada відправила на утилізацію500 планшетів Apple iPad, а екологічний спосіб переробки дозволив повторно пустити в хід 328 кг матеріалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті