Німецька вакцина проти COVID-19 від CureVac виявилась ефективною менш ніж на 50%

Німецька вакцина проти COVID-19 від CureVac виявилась ефективною менш ніж на 50%

У дослідженні взяли участь 40 000 людей у 10 країнах Європи та Латинської Америки з циркулюванням щонайменше 13 варіантів коронавірусу.

Німецька вакцина проти COVID-19 від CureVac виявилась ефективною менш ніж на 50%
фото www.flickr.com/photos/foto_db/51112248469

Вакцина від коронавірусу німецької компанії CureVac виявилась набагато менш ефективною, ніж інші щеплення, які вже застосовуються.

Як повідомляє Politico, компанія оголосила про 47%-у ефективність проти всіх випадків COVID-19 і заявила, що вакцина «не відповідає заздалегідь визначеним статистичним критеріям успіху» на основі другого аналізу великомасштабного дослідження.

За даними компанії, в дослідженні взяли участь 40 000 осіб в 10 країнах Європи та Латинської Америки, в яких циркулюють як мінімум 13 штамів коронавірусу. «Вихідний штам» «майже повністю був відсутній» у випробуванні.

Остаточний аналіз очікується в кінці червня.

«Хоча ми сподівалися на сильніший проміжний результат, ми розуміємо, що продемонструвати високу ефективність в цьому безпрецедентно широкому розмаїтті варіантів складно», – написав у пресрелізі генеральний директор CureVac Франц-Вернер Хаас.

В компанії говорять, що показник ефективності може покращитися, оскільки він піддається подальшим дослідженням.

Однак вакцина безпечна, пише CureVac.

Нагадаємо: у квітні CureVac заявляла, що сподівається, що її препарат проти COVID-19 отримає схвалення ЄС в ІІ кварталі 2021 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло