Рада збільшила на 600 млн грн видатки на зарплати суддів

Рада збільшила на 600 млн грн видатки на зарплати суддів

Гроші забрали в паралімпійців

Рада збільшила на 600 млн грн видатки на зарплати суддів
Фото: pixabay.com

Верховна Рада (ВР) прийняла законопроєкт №5304 про внесення змін до держбюджету, яким збільшує на 600 млн грн видатки на оплату праці працівників апарату місцевих та апеляційних суддів. Про це повідомляє пресслужба Ради.

«Законом збільшено по загальному фонду держбюджету видатки Державній судовій адміністрації України за бюджетною програмою «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя» на 600 млн грн коштом зменшення на таку ж суму обсягу фінансування Міністерства молоді та спорту за бюджетною програмою «Підготовка й участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх», – йдеться у повідомленні.

Водночас до другого читання врахували поправки, за якими фінансування цієї бюджетної програми збільшили ще на 142 млн грн, коштом зменшення фінансування Вищого антикорупційного суду на 135 млн грн.

Міністерство молоді та спорту на своїй сторінці у фейсбуці повідомило, що перерозподіл коштів погоджено з Мінмолодьспорту та «Інваспорт». 

«Такі зміни прийнято виходячи з рішення організаційного Комітету літних Дефлімпійських ігор щодо перенесення проведення заходу з 2021 року на 1 – 15 травня 2022 року в місті Кашіас-ду-Сул, Бразилія. У зв’язку з перенесенням проведення Ігор на 2022 рік частина передбачених видатків не буде використано», – йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що Уряд виділив 800 млн грн із «ковідного» фонду на доплату співробітникам МВС. Найбільшу суму отримає Нацполіція – 679 млн грн.

Держбюджет виконаний із дефіцитом у 32,5 млрд грн у січні-травні, бюджет країни отримав 421 млрд грн за перші п’ять місяців цього року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло