США не змінили позицію щодо Nord Stream 2 - американський дипломат колезі з ФРН

США не змінили позицію щодо Nord Stream 2 - американський дипломат колезі з ФРН

Також американська сторона підтвердила свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії

США не змінили позицію щодо Nord Stream 2 - американський дипломат колезі з ФРН
фото www.nord-stream2.com

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман під час зустрічі з секретарем МЗС Німеччини Мігелем Бергером наголосила, що Вашингтон продовжує виступати проти суперечливого газопроводу «Північний потік – 2».

Як вказано в тексті заяви на сайті Держдепу, Шерман «підкреслила важливість енергетичної безпеки Європи» і підтвердила позицію США, які виступають проти газопроводу.

Шерман і Бергер підкреслили важливість трансатлантичних і американо-німецьких відносин. Вони також обговорили важливість співпраці зі спільного підходу до Китаю і Росії, а також збереження їхньої дипломатичної присутності під час упорядкованого виведення військ з Афганістану.

Сторони також підтвердили свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії, підкресливши при цьому необхідність для України продовжувати просування реформ.

Як повідомлялось, канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом на полях саміту «Великої сімки» обговорила ситуацію щодо газопроводу «Північний потік – 2». Вона наголосила на тому, що Україна має залишатися країною-транзитером газу.

Нагадаємо: міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Київ готовий вести переговори про компенсації через втрату надходжень від транзиту газу після запуску газопроводу «Північний потік – 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті