ОНОВЛЕНО: В Україні на підготовку до святкування 30-ї річниці незалежності витратять 5,5 млрд грн

ОНОВЛЕНО: В Україні на підготовку до святкування 30-ї річниці незалежності витратять 5,5 млрд грн

Прогнозована сума включає витрати на масштабні інфраструктурні проєкти, а безпосередньо на урочистості передбачено 100 млн грн

ОНОВЛЕНО: В Україні на підготовку до святкування 30-ї річниці незалежності витратять 5,5 млрд грн
фото Pixaby

На святкування 30-ї річниці Незалежності України уряд планує витратити 5,423 млрд гривень, йдеться у висновку Міністерства фінансів до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України», пише dilo.net.ua.

«Відповідно до фінансово-економічних розрахунків до проекту акта його реалізація потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн гривень», – йдеться в документі.

Також зазначається, що згідно з інформацією від центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо фінансування підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, додаткова потреба бюджетних коштів, необхідна для реалізації окремих заходів в рамках святкування, становить 1,6 млрд грн.

Згідно з документом, святкування фінансуватимуть з державного та місцевих бюджетів, а також коштом інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, зокрема приватних інвестицій, грантів, донорської допомоги.


Доповнено. У Міністерстві фінансів пояснили, що план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, крім святкових урочистостей, передбачає масштабні інфраструктурні проєкти. Зокрема, мова йде про модернізацію шести регіональних аеропортів, розбудову євроколії Київ-Львів-Скнилів та завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».

«Прогнозована сума витрат в обсязі 5,4 млрд грн включає витрати на будівництво та модернізацію таких об’єктів. Сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті