Зеленський: в Україні встановлять 10 000 спортивних майданчиків

Зеленський: в Україні встановлять 10 000 спортивних майданчиків

Планують на тренажерах розмістити QR-код, за яким можна дізнатися про фізичні вправи для заняття

Зеленський: в Україні встановлять 10 000 спортивних майданчиків
Фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський оголосив про початок загальноукраїнської програми «Активні парки», в рамках якої планується по всій Україні встановити 10 000 спортивних майданчиків для заняття спортом і фізкультурою. Про це він повідомив на форумі «Україна 30. Здорова Україна» у вівторок.

«На жаль, близько 75% українців не займаються регулярно будь-якою фізичною активністю. Це відбувається з різних причин, зокрема і через відсутність доступної спортивної інфраструктури, зручної, сучасної, і, важливо, безплатної, і, ще більш важливо, поруч з домом. Змінити це має наша складова програми – створення активних парків і спортивних майданчиків по всій Україні», – сказав Зеленський.

На кожному тренажері планують розмістити QR-код, за яким можна дізнатися, які вправи на ньому можна виконувати.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів направив керівництву Верховної ради пропозиції щодо змін видаткової частини Держбюджету-2020, які, зокрема, передбачають скорочення видатків на фізичну та спортивну підготовку учнівської й студентської молоді, а також – на розвиток спорту людей з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Кабінет Міністрів розподілив 800 млн грн субвенції місцевим бюджетам на 11 проєктів спортивної інфраструктури в регіонах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті