В оновленому офісі «Дарниця» поєднала сучасні технології та інноваційні рішення
Новини компаній

В оновленому офісі «Дарниця» поєднала сучасні технології та інноваційні рішення

Окремий акцент зроблений на екологічності матеріалів та технологіях, що роблять перебування в приміщенні максимально комфортним

This material is also available in English
В оновленому офісі «Дарниця» поєднала сучасні технології та інноваційні рішення
Фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» завершила капітальну реконструкцію офісного приміщення на 255 робочих місць у столиці по вулиці Бориспільській. Найсучасніші архітектурні й технологічні рішення забезпечують офісному простору функціональність, фокусують на змінах та інноваціях, створюють комфортний простір для ефективної роботи та розвитку.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group:
«Реновація офісу «Дарниці» стала логічним продовження масштабної трансформації компанії. Новий простір повністю відповідає сучасним викликам і вимогам, які стоять перед бізнесом та командою.  Реконструкція приміщення тривала понад півтора року. Наш оновлений офіс – це розумний простір з автоматизованим управлінням інженерними системами, створений на засадах функціональності, безпеки і комфорту. Він дасть кожному співробітнику можливість реалізовувати свій потенціал, розвивати таланти і ефективно працювати в команді».

Прихильність «Дарниці» до інновацій знайшла відображення в оновленій офісній будівлі. Управління цим смарт-об’єктом забезпечують сучасні технологічні системи. За допомогою автоматизованого рішення забезпечується притік 100% свіжого повітря та його двоступенева фільтрація з ефективністю 95%, відбувається налаштування і підтримка оптимального мікроклімату з можливістю регулювання параметрів в окремих приміщеннях. Також працівники в залежності від індивідуальних потреб можуть регулювати освітленість власних робочих місць.

Зонування простору сприяє максимальному комфорту і продуктивності. До розробки дизайн-концепції та всіх стадій проектної документації «Дарниця» залучила архітектурну студію А-ІІІ. 6-ти поверхова будівля містить open space зони та достатню кількість обладнаних приміщень, які можна  використовувати як для переговорів і онлайн зустрічей, так і для відносно ізольованої роботи. Для неформального спілкування і відпочинку на кожному поверсі передбачені лаунж-зони, а також велика загальна обідня зона на першому поверсі.

Окремий акцент зроблений на екологічності матеріалів та технологіях, що роблять перебування в приміщенні максимально комфортним. Зокрема, стелі обладнані спеціальними шумопоглинаючими панелями, а покриття для підлоги не тільки приглушує звук, а й є гіпоалергенним. Ергономічні і функціональні офісні меблі відповідають європейським стандартам і забезпечують зручність під час використання.

Візуальні комунікації в офісі підтримуються завдяки системі відображення інформації, що складається з відеостін, панелей для трансляції відеоряду і touch-панелей. Конференц-хол на 120 місць обладнаний проекційною зшивкою на дві стіни, акустичною системою і багаторівневим освітленням, що дозволяє створювати реалістичні панорамні зображення і одночасно розміщувати усю необхідну інформацію для великої аудиторії.

В дизайні приміщень переважає білий колір і такі матеріали, як скло, що забезпечує ефект відкритості, додаткового простору і руйнує будь-які бар’єри.

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті