«Асоційоване тріо» здійснить перший спільний візит до Брюсселя

«Асоційоване тріо» здійснить перший спільний візит до Брюсселя

Темою переговорів стане європейська інтеграція України, Грузії та Молдови

«Асоційоване тріо» здійснить перший спільний візит до Брюсселя
Фото: mfa.gov.ua

Глави української, грузинської та молдовської дипломатії вперше відвідають інституції Європейського Союзу (ЄС) в Брюсселі зі спільним візитом у форматі «Асоційованого тріо». Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом із віцепрем’єр-міністром, міністром закордонних справ Грузії Давідом Залкаліані та в.о. прем’єр-міністра, міністром закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокоєм представлять ЄС спільне стратегічне бачення подальшого розвитку тристороннього формату «Асоційованого Тріо».

Зазначається, що темами переговорів стануть європейська інтеграція трьох країн, можливості подальшої лібералізації торговельних відносин, нові перспективні напрями секторальної співпраці з ЄС.

Сторони також скоординують позиції щодо безпекових загроз у регіоні та обміняються думками щодо підготовки до саміту «Східного партнерства» у грудні 2021 року.

Раніше повідомлялося, що Україна, Грузія та Молдова започаткували «Асоційоване тріо», тристоронній формат посиленої співпраці з європейської інтеграції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті