Український сервіс фінзвітності Finmap залучив інвестиції

Український сервіс фінзвітності Finmap залучив інвестиції

Компанія не повідомила про обсяг інвестицій

Український сервіс фінзвітності Finmap залучив інвестиції

Український онлайн-сервіс фінансового обліку для підприємців Finmap оголосив про залучення інвестицій. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Зазначається, що у раунді взяли участь інвестиційний фонд BRISE Capital, стартап-акселератор Startup Wise Guys, стартап-інкубатор Sigma Software Labs спільно з фондом Inspirium, а також приватні інвестори, серед яких Дмитро Дубілет, Аркадій Вершебенюк і Маріо Наварро, партнер у Demium Startups.

Про обсяг інвестицій компанія не повідомила, але зазначила, що заплановано розширення команди й тестування нових ринків із перспективою експансії. Географію присутності Finmap планує розширити до ринків Європи, Азії та Латинської Америки. Зараз сервіс представлений у 12 країнах.

«При створенні Finmap нашою ціллю було показати власникам бізнесу, що такий «біль» як облік фінансів можна вирішити за допомогою технологій. На сьогодні підприємці не мають боятись діджиталізації, а навпаки – цінувати свої кошти та обирати системний підхід в керуванні фінансами», – коментують Олександр Соловей та Іван Каунов, засновники сервісу.

Сервіс Finmap заснували Олександр Соловей та Іван Каунов у 2019 році. У 2021 році до команди приєднався співзасновник monobank, а нині приватний інвестор Дмитро Дубілет, разом з яким команда перезапустила проєкт. Finmap забезпечує користувачам доступ до фінансової аналітики бізнесу. Інформація за видатками та доходами бізнесу зображується на дашборді і фільтрується за категоріями проєктів і клієнтів.

Раніше Mind розповідав, як підготувати презентацію стартапу до успішного пітчингу і на що звертають увагу інвестори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті