Ексзаступник міністра енергетики Рябчин став радником голови «Нафтогазу»

Ексзаступник міністра енергетики Рябчин став радником голови «Нафтогазу»

Він займатиметься питанням розвитку низьковуглецевих бізнесів

Ексзаступник міністра енергетики Рябчин став радником голови 	«Нафтогазу»
Фото: naftogaz.com

Олексій Рябчин призначений радником голови правління НАК «Нафтогаз України» з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та зеленого курсу Європейського Союзу. Про це йдеться на сайті компанії.

«Він працюватиме над налагодженням сталої взаємодії з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та EU Green Deal з органами державної влади, міжнародними організаціями, представниками органів державної влади США та країн-членів ЄС, аналітичними центрами та засобами масової інформації», – йдеться у повідомленні.

Олексій Рябчин працював заступником міністра енергетики, радником віцепрем'єрки з євроінтеграції та міністра захисту довкілля. Був перемовником від України на кліматичному саміті ООН.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України призначив в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» строком на один рік. Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті