Промвиробництво у травні скоротилося на 3% – Держстат
Проте промвиробництво зросло на 5,4% у річному вимірі

Промислове виробництво в Україні у травні зросло на 5,4% у річному вимірі, але проти квітня 2021 року воно скоротилося на 3%. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані Державної служби статистики.
Зазначається, що в переробній промисловості в травні 2021 року зростання становило 6,3%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У видобувній промисловості та розробці кар'єрів – 8%, тоді як у постачанні електроенергії, газу, пари й кондиційованого повітря зафіксували зростання на 3,5%.
У січні-травні 2021 року у порівнянні з аналогічними періодом минулоріч індекс промислової продукції становив 102,2%. Тобто, від початку року промисловість зросла на 2,2%. Зокрема, на 1,2% зросла добувна промисловість та розроблення кар’єрів, на 2,5% – переробна, на 2,9% – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.
Раніше повідомлялося, що промислове виробництво в Україні у квітні 2021 року зросло на 13%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].