Екскерівника «Укрхімтрансаміаку» підозрюють у зловживаннях на понад 42,5 млн грн

Екскерівника «Укрхімтрансаміаку» підозрюють у зловживаннях на понад 42,5 млн грн

Внаслідок дій екскерівника, держпідприємство перерахувало кошти за матеріал, якого насправді не потребувало

Екскерівника «Укрхімтрансаміаку» підозрюють у зловживаннях на понад 42,5 млн грн
Фото: ukrinform.ua

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомило колишньому керівникові ДП «Укрхімтрансаміак» про підозру у зловживанні службовим становищем, яке завдало держпідприємству понад 42,5 млн грн збитків. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Слідчі встановили, що колишній керівник підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, організував безпідставне внесення змін до нормативних актів з регламенту здійснення ремонтних робіт на об’єктах аміакопроводу.

Зокрема, замість використання безкоштовного ґрунту, який залягає на місці трубопроводу, він розпорядився застосувати бентонітову глину. Її видобувало підконтрольне екскерівникові приватне підприємство. В результаті «Укрхімтрансаміак» перерахував понад 42,5 млн грн за матеріал, якого насправді не потребував.

Зазначається, що ці факти детективи НАБУ встановили в рамках розслідування іншої корупційної схеми на ДП «Укрхімтрансаміак», справа щодо якої вже слухається в суді. Епізод щодо заволодіння 42,5 млн грн восени 2017 року виділили в окреме кримінальне провадження. Місцеперебування підозрюваного екскерівника держпідприємства невідомо.

Раніше СБУ викрила корупційні схеми у Держрибагентстві. Збитки держбюджету становлять понад 20 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті