Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди групи приміщень в аеропорту Бориспіль

Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди групи приміщень в аеропорту Бориспіль

Стартова ціна місячної оренди складає понад 100 000 грн

Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди групи приміщень в аеропорту Бориспіль
фото: orenda.gov.ua

5 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди чотирьох приміщень на 1-му поверсі будівлі надземних перонних бригад та 14-ти – в будівлі «Модуль зі збірних «сандвіч-панелів», що обліковуються на балансі ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»  та знаходяться за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Гора, вул. Бориспіль-7.  Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна місячної оренди складає 112 298 грн, а термін – 5 років. Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 4 липня 2021 року.
Об’єкт перебуває в задовільному технічному стані, оснащений електрифікацією потужністю 16 кВт. Наявне водопостачання, каналізація та опалення. Актив забезпечений вентиляцією та кондиціюванням, а також пожежною сигналізацією.

«Дана пропозиція – справжня знахідка, оскільки об’єкт розташований найбільшому аеропорту України, має вигідну площу та забезпечений комфортними умовами, які сприятимуть розвитку вашого бізнесу», – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Раніше повідомлялося, що Європейський інвестбанк надасть 270 млн євро позики на розвиток «Борисполя».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті