VW припинить продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року

VW припинить продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року

В США та КНР це відбудеться дещо пізніше

VW припинить продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року
фото www.flickr.com/photos/134034438@N05/19653382483

Німецький автовиробник Volkswagen припинить продавати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року. Як повідомляє Reuters, компанія перейде на електромобілі.

«У Європі ми вийдемо з бізнесу з автомобілями внутрішнього згоряння між 2033 і 2035 роками, в США і Китаї – дещо пізніше», – заявив Клаус Зеллмер, член правління Volkswagen.

«У Південній Америці і Африці це займе набагато більше часу через те, що все ще відсутні політичні і інфраструктурні рамкові умови», – додав він.

За словами Зеллмера, найпізніше до 2050 року весь автопарк Volkswagen повинен бути нейтральним щодо викидів вуглекислого газу.

У Європі він прагне до того, щоб до 2030 року електромобілі склали 70% від загального обсягу продажів. Це підготує компанію до можливого посилення кліматичних цілей Європейського Союзу і навіть вийде за їх межі.

Нагадаємо: політики ЄС обмежили викиди вихлопних газів, змушуючи автовиробників стимулювати розробку технологій з низьким рівнем викидів або зіткнутися зі штрафами, якщо вони перевищать обмеження на викиди CO2.

Як повідомлялось, німецький автоконцерн Audi оголосив про конкретні плани щодо відмови від виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Починаючи з 2026 року всі нові моделі Audi будуть електромобілями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті