Прикордонники прийняли у Франції ще три корпуси майбутніх патрульних катерів
Україна замовила 20 катерів такого типу, контракт повинні виконати до кінця 2023 року

Представники робочої групи Державної прикордонної служби України 25 червня прийняли у Франції три корпуси патрульних катерів FPB-98 виробництва компанії OCEA, які будуються для потреб української морської охорони.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, пише ЦТС.
Також він заявив, що перший зібраний катер надійде в Україну в грудні 2021 року, а у 2022-му очікується надходження ще дев'яти аналогічних суден.
При цьому перший корпус катера серії FPB-98 на французькій верфі Ле-Сабль-д'Олон побудували в лютому.
Пізніше Кабінет міністрів схвалив здійснення зовнішніх державних запозичень на суму до 116 млн євро відповідно до Рамкової договором між Україною і Францією про виготовлення і технічну підтримку даних патрульних кораблів.
Україна замовила 20 катерів такого типу. П'ять з них побудують на підприємстві «Нібулон» у Миколаєві. Контракт повинні виконати до кінця 2023 року.
Техніку планують розподілити між підрозділами прикордонної служби в Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Бердянську, Ізмаїлі та Кілії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].