Рада збільшила пенсії постраждалим від Чорнобильської катастрофи

Рада збільшила пенсії постраждалим від Чорнобильської катастрофи

Законопроєкт підвищує рівень пенсійного забезпечення окремих категорій осіб

Рада збільшила пенсії постраждалим від Чорнобильської катастрофи
Фото: УНІАН

Верховна Рада (ВР) підвищила пенсійне забезпечення окремих категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За відповідний законопроєкт проголосували 297 народних депутатів. Про це йдеться на сайті ВР.

«Додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, та щомісячна компенсація сім'ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи виплачуються повністю незалежно від заробітної плати, пенсії чи іншого доходу», – йдеться у повідомленні. 

Законопроєкт підвищує рівень пенсійного забезпечення окремих категорій осіб. Передбачається, що розмір пенсії з інвалідності, що настала через каліцтво або захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи, не може бути нижчим для I групи інвалідності – 6 000 грн; для II групи – 4 800 грн; для III групи – 3 700 грн; для дітей з інвалідністю – 3 700 грн. 

Ухвалений закон повинен набути чинності з першого липня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що мінімальна пенсійна виплата для людей старших за 65 років з першого грудня 2021 року становитиме 2 600 грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло