Викиди вуглецю Amazon виросли на 19% в 2020 році

Викиди вуглецю Amazon виросли на 19% в 2020 році

Між тим у світі спостерігається скорочення викидів через COVID-19

Викиди вуглецю Amazon виросли на 19% в 2020 році
фото Shutterstock

Викиди вуглецю Amazon зросли на 19% минулого року, попри те, що пандемія COVID-19 викликала різке падіння світових викидів.

Як повідомляє CNBC, у своєму річному звіті про сталий розвиток Amazon повідомила, що у 2020 році в результаті її діяльності було викинуто 60,64 млн тонн вуглекислого газу. Це більше, ніж у 2019 році, коли вони становили 51,17 млн тонн. Збільшення становить 15% на рік.

Пандемія змусила багатьох людей залишатися вдома. Ця зміна в діяльності минулого року призвело до зниження глобальних викидів парникових газів. У грудні експерти виявили, що у 2020 році глобальні викиди вуглецю знизилися приблизно на 7% в порівнянні з попереднім роком, що стало найбільшим їх скороченням.

У той час як загальні викиди збільшилися, компанія заявила, що її «вуглецевомісткість», показник викидів на долар продажів, знизилася на 16% у 2020 році відповідно до її цілей.

Amazon заявила, що її викиди зросли у 2020 році в результаті зростання її бізнесу, викликаного пандемією. Компанія опинилася в числі великих «пандемічних» переможців, оскільки покупці покладалися на інтернет-магазини. Минулого року Amazon отримала рекордну виручку в розмірі $386 млрд.

Amazon оприлюднила свою «кліматичну обіцянку» у 2019 році. В рамках цього плану компанія прагне до 2040 року досягти нульового рівня викидів вуглецю. У червні минулого року компанія заявила, що до 2025 року планує повністю перейти на чисту енергію, що на п'ять років раніше від запланованого терміну.

Частиною кліматичних цілей Amazon є інтеграція електромобілів у свою мережу поставок. Компанія замовила у Rivian 100 000 електромобілів, які, як очікується, з'являться на дорогах до 2030 року.

Як повідомляється, раніше цього місяця Amazon оголосила про укладення 14 нових угод з купівлі електроенергії з відновлюваних джерел в Північній Америці і Європі, ставши найбільшим у США корпоративним покупцем відновлюваної енергії, 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло