Німецький стартап анонсував космічне «швидке таксі» для запуску супутників на орбіту

Німецький стартап анонсував космічне «швидке таксі» для запуску супутників на орбіту

Isar Aerospace створює орбітальні ракети-носії, орієнтовані на малі супутники і угруповання супутників

Німецький стартап анонсував космічне «швидке таксі» для запуску супутників на орбіту
фото www.isaraerospace.com

Німецька компанія Isar Aerospace Technologies є одним з безлічі так званих нових космічних підприємств, серед яких OneWeb і Astroscale Holdings, які використовують зростаючий попит на такі послуги, як супутниковий широкосмуговий зв'язок і спостереження.

Як повідомляє Bloomberg, глава стартапу Деніел Метцлер заявив, що Isar Aerospace запланував створити «швидке таксі» для невеликих супутникових систем, що вимагають регулярних і гнучких польотів в космос для ремонту і підвищення продуктивності.

«Ми створюємо орбітальні ракети-носії, орієнтовані на малі супутники і угруповання супутників. Тому ми проєктуємо, тестуємо, виробляємо і потім експлуатуємо ракети, які виводять на навколоземну орбіту супутники вагою до 1000 кг. У нас є сотні інженерів-ракетників в компанії, яка будує те, що я називаю маленьким і швидким таксі, тому ми можемо дозволити виробникам малих супутників отримати доступ до космосу дуже гнучко з точки зору часу, але також з дуже низькими витратами», – розповів він.

Мецлер додав, що в самій ракетній техніці компанія використовує екологічно чисте паливо. Крім того, Isar Aerospace не створює космічного сміття.

За його словами, стартап вже підписав контракти з такими клієнтами, як Airbus Defense and Space.

«Ми бачимо безліч клієнтів, що користуються послугами спостереження за Землею і підключенням до Інтернету. Великим драйвером для всієї космічної галузі стала комерціалізація і стандартизація супутникових компонентів. Таким чином, ви можете створювати супутники зв'язку, будь то для IoT (інтернету речей – ред.) або забезпечення високошвидкісного інтернету, або супутники Землі або радари, які ми можемо використовувати для аналізу того, що відбувається на Землі з дуже високим ступенем частоти, а також з докладною географічною роздільною здатністю», – розповів Мецлер.

За даними Morgan Stanley, до 2040 року обсяг продажів космічних компаній може перевищити $1 трлн в порівнянні з нинішніми $350 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло