Порошенко подав в суд на Зеленського та BIHUS.info з вимогою оприлюднити оригінали «плівок Бігуса»

Порошенко подав в суд на Зеленського та BIHUS.info з вимогою оприлюднити оригінали «плівок Бігуса»

Адвокат Порошенка заявив, на записах можуть бути й голоси «діячів чинної влади»

Порошенко подав в суд на Зеленського  та BIHUS.info з вимогою оприлюднити оригінали «плівок Бігуса»
Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Адвокати п'ятого президента України та народного депутата Петра Порошенка (фракція «Європейська солідарність») подали позов до президента Володимира Зеленського з вимогою оприлюднити всі так звані «плівки Бігуса» в їхньому первинному вигляді. Про це повідомив адвокат Ігор Головань на своїй сторінці у фейсбуці, передає «Інтерфакс».

Головань зазначив, що розслідування журналістів «більше схоже на операцію прикриття», а також повідомив, що обіцянка Дениса Бігуса опублікувати всі наявні у нього записи розмов не була виконана.

«Замість публікації записів у тому вигляді, які Бігус і команда отримали від свого джерела (зрозуміло, що від Офісу президента, але це – гіпотеза), BIHUS.info підсунуло суспільству три чергові «відосіки» з монтованим-перемонтованим аудіо. І з хронометражем намагаються нас надурити. Спочатку Бігус бовкнув, що має шість годин записів. Потім «виправився», мовляв, не 6, а 36. Насправді хронометраж трьох роликів з усіма, за твердженням Бігуса, записами становить 35 годин 9 хвилин 14 секунд», – наголосив адвокат.

Він звинуватив журналістів в обмані, а також запевнив, що на записах можуть бути й голоси «діячів чинної влади», зазначивши, що оригінали записів «становлять значний суспільний інтерес, а тому мають бути оприлюднені».

«Тому ми подали до суду від імені Петра Порошенка позов до президента Зеленського і Громадської організації «Том 14» з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства «прослушок» і зобов'язати оприлюднити всі записи в первісному вигляді», – резюмував Головань.

Нагадаємо, журналісти проєкту Bihus.Info опублікували 36 годин записів «плівок Медведчука» 13 червня. На плівках є записи його розмов з високопоставленими чиновниками Кремля і так званими представниками невизнаних республік «ДНР» та «ЛНР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті