Stellantis інвестує $138 млн у виробництво електричних фургонів в Англії

Stellantis інвестує $138 млн у виробництво електричних фургонів в Англії

Завод в Елмсір-Порт стане першим у виробничій мережі Stellantis, який буде виробляти виключно електрокари

Stellantis інвестує $138 млн у виробництво електричних фургонів в Англії
фото www.flickr.com/photos/93207294@N04/26922195592

Автовиробник Stellantis, який був утворений в січні після злиття PSA Group і Fiat Chrysler Automobiles, заявив, що почне будівництво повністю електричних версій мінівенів Opel / Vauxhall Combo, Peugeot Partner і Citroen Berlingo в місті Елмсір-Порт на північному заході Англії.

Як повідомляє Automotive News Europe, виробник інвестує 100 млн фунтів ($138 млн) в реконструкцію заводу з виробництва електромобілів, будівництво яких розпочнеться наприкінці 2022 року.

Завод стане першим у виробничій мережі Stellantis, який буде виробляти виключно електромобілі.

Очікується, що річна виробнича потужність заводу складе 50 000 автомобілів, що значно менше ніж 160 000 одиниць, які він може виробляти зараз.

В повідомленні Stellantis зазначається, що цей крок забезпечить майбутнє робочих місць на підприємствах, а також «тисяч робочих місць по всьому ланцюжку поставок». Наразі на підприємстві працює близько 1000 осіб, і, як очікується, їх число буде рости.

Автовиробник наголосив, що фургони з нульовим рівнем викидів, зібрані в Елмсір-Порт, внесуть значний внесок у скорочення викидів парникових газів в містах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті