Завдяки рішенню Пентагону статки Безоса виросли до рекордних в історії $211 млрд

Завдяки рішенню Пентагону статки Безоса виросли до рекордних в історії $211 млрд

Акції компанії зросли на 4,7% на тлі оголошення Пентагону про скасування контракту з Microsoft на $10 млрд

Завдяки рішенню Пентагону статки Безоса виросли до рекордних в історії $211 млрд
Джефф Безос
фото www.flickr.com/photos/nasa_sheyenegerardi/50245886248

Статки найбагатшої людини у світі Джеффа Безоса досягли рекордної позначки в сучасній історії у $211 млрд на тлі того, як акції Amazon зросли на 4,7% після оголошення Пентагону про скасування контракту на хмарні обчислення з Microsoft на $10 млрд. Завдяки цьому мільярдер збагатів ще на $ 8,4 млрд.

Це абсолютний рекорд в рейтингу мільярдерів, який веде Bloomberg.

До цього засновник Tesla Ілон Маск у січні протягом нетривалого часу мав статки $210 млрд. Наразі із $180,8 млрд він посідає другу сходинку рейтингу. Бернар Арно займає третє місце з $168,5 млрд.

Статки Безоса наразі є навіть більшими, ніж під час сплеску акцій Amazon у 2020 році, коли його власний капітал перевищив $206,9 млрд, коли пандемія підвищила вартість компанії.

Статки Маккензі Скотт, колишньої дружини Безоса і 15-ї найбагатшої людини у світі, у вівторок зросла на $2,9 млрд.

Нагадаємо: 57-річний Безос офіційно пішов з поста генерального директора Amazon на цьому тижні. Він як і раніше володіє близько 11% компанії і є головою ради директорів компанії.

Як повідомлялось, Пентагон заявив, що скасовує контракт на хмарні обчислення на суму 10 мільярдів доларів, наданий у 2019 році Microsoft Corp. після декількох років суперечок між урядом і деякими з найбільших технологічних компаній США з приводу цієї угоди. Рішення вказує на те, що планується розділити роботу між Microsoft і конкурентом Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті