Huawei підписала ліцензійну угоду на технологію 4G з Volkswagen

Huawei підписала ліцензійну угоду на технологію 4G з Volkswagen

Компанія заявила, що це найбільша угода в автомобільній галузі, однак фінансові умови не розкрила

Huawei підписала ліцензійну угоду на технологію 4G з Volkswagen
фото www.flickr.com/photos/janitors/16103977343

Компанія Huawei підписала ліцензійну угоду, яка дозволить використовувати її технологію 4G в автомобілях, вироблених Volkswagen Group. В повідомленні китайського технологічного гіганта вказано, що це найбільша угода в автомобільній галузі.

Це відбувається в той час, коли компанія агресивно націлена на «розумні» автомобілі та інші нові сектори після того, як санкції США торкнулися традиційного мережевого обладнання та смартфонного бізнесу, пише Suddeutsche Zeitung.

Huawei не розкрила фінансові умови угоди, але заявила, що вона включає ліцензію відповідно до патентів Huawei на 4G, яка поширюється на автомобілі Volkswagen, оснащені бездротовим зв'язком.

Нагадаємо: назвавши Huawei «загрозою національній безпеці», Сполучені Штати заборонили компанії працювати на ринку США, відключили її від глобальних ланцюжків постачань і тиснули на своїх союзників, щоб вони заборонили або видалили об'єкти Huawei зі своїх національних телекомунікаційних систем.

Китайський техногігант відкидає звинувачення Вашингтона.

Як повідомлялось, минулого місяця Huawei запустила власну мобільну операційну систему після того, як санкції США заборонили їй використовувати систему Android від Google на своїх смартфонах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті