ЄС отримав достатню кількість вакцини для щеплення 70% населення

ЄС отримав достатню кількість вакцини для щеплення 70% населення

Найбільше відстають за темпами вакцинації Румунія та Болгарія

ЄС отримав достатню кількість вакцини для щеплення 70% населення
Фото: pixabay.com

Країни ЄС вже отримали достатньо вакцини від коронавірусу для того, щоб забезпечити вакцинацію 70% дорослого населення. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на заяву голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

«Зараз країни-члени мають зробити усе залежне від них, щоб прискорити темпи щеплення. Лише тоді ми будемо у безпеці», – зауважила Урсула фон дер Ляєн.

Зазначається, що у ЄС поставили близько 330 млн доз вакцини BioNTech-Pfizer, 100 млн доз вакцини AstraZeneca, 50 млн доз Moderna та 20 млн доз Johnson & Johnson, для щеплення якою достатньо однієї дози.

Доросле населення ЄС налічує близько 366 млн осіб. Першою дозою у країнах ЄС та Європейської економічної зони щеплені майже 64% дорослих, а завершили курс щеплення – 44%. Найбільше відстають за темпами вакцинації Румунія та Болгарія. В останній першою дозою щеплені лише 17% населення.

Нагадаємо: Міністр фінансів США Джанет Йеллен висловила серйозне занепокоєння, що нові варіанти вірусу COVID-19 можуть стати загрозою для відновлення постраждалої від пандемії світової економіки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло