Індекс інвестиційної привабливості України зріс – Мінекономіки

Індекс інвестиційної привабливості України зріс – Мінекономіки

Показник зріс з 2,4 до 2,84 пункту

Індекс інвестиційної привабливості України зріс – Мінекономіки
Фото: pixabay.com

В Україні з початку року індекс інвестиційної привабливості зріс з 2,4 до 2,84 пункту. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки (Мінекономіки) з посиланням на результати дослідження Європейської бізнес асоціації (ЄБА).

Також дослідження продемонструвало суттєве покращення настроїв топменеджерів компаній, які входять до ЄБА, зокрема 32% опитаних вважають, що інвестиційний клімат покращився за останні шість місяців.

«Європейська бізнес асоціація проводить аналіз інвестиційних настроїв в Україні з 2008 року. Мінекономіки зацікавлено в такому дослідженні, оскільки питання покращення інвестиційної привабливості України та розвиток інституційних механізмів захисту прав інвесторів є один з ключових пріоритетів уряду та України», – зазначив перший заступник міністра економіки Володимир Гринюк.

Крім того, міністерство продовжує роботу по реалізації Закону України «Про індустріальні парки». Мінекономіки та профільний комітет парламенту готують комплексні зміни законодавства, що направлені на створення додаткових стимулів для резидентів та керуючих компаній індустріальних парків.

«Станом на сьогодні до Реєстру вже включено 50 індустріальних парків. Проте лише у 25 із них визначено керуючі компанії, а у 8 є учасники. Ми маємо створити мережу індустріальних парків, що існують не лише на папері. Це має бути по-справжньому дієвий інструмент залучення інвестицій, соціального та економічного розвитку”, – додав Гринюк.

Раніше повідомлялося, що інвестори погіршили оцінку бізнес-клімату України до рівня 2015 року. Індекс інвестиційної привабливості втратив 0,44 пункти за пів року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло