Рада підтримала закон про ВККС із пропозиціями президента

Рада підтримала закон про ВККС із пропозиціями президента

Рада вже ухвалювала цей законопроєкт, але Зеленський наклав на нього вето та повернув його зі своїми пропозиціями

Рада підтримала закон про ВККС із пропозиціями президента
Фото: Кузьмін Олександр/УНІАН

Верховна Рада (ВР) підтримала з пропозиціями президента України Володимира Зеленського законопроєкт (№3711-д) про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС). Відповідне рішення підтримали 305 народних депутатів. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Президент пропонує вважати повноважною ВККС у разі призначення до її складу щонайменше 11 членів, з яких як мінімум шість призначені з-поміж суддів або суддів у відставці.

Зеленський також вніс пропозицію, згідно з якою на запит члена першого складу конкурсної комісії для організаційного, технічного забезпечення здійснення його повноважень конкурсна комісія може залучати помічників, перекладачів. Водночас зазначено, що фінансування діяльності таких помічників, перекладачів може здійснюватися із залученням міжнародної технічної допомоги.

Як повідомлялося, Рада 29 червня ухвалила цей законопроєкт, а голова ВР Дмитро Разумков підписав його 5 липня. 8 липня Зеленський наклав вето на нього (№3711-д) вето і повернув його зі своїми пропозиціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло