Tesla почне поставки китайської Model Y в Європу найближчими тижнями

Tesla почне поставки китайської Model Y в Європу найближчими тижнями

Перші автомобілі, зібрані на заводі автовиробника під Шанхаєм, поїдуть до покупців в Німеччину

Tesla почне поставки китайської Model Y в Європу найближчими тижнями
фото www.flickr.com/photos/great_one/49794348423

Американський виробник електромобілів Tesla почне поставки Model Y китайського виробництва в Європу протягом декількох тижнів. Як повідомляє Automotive News Europe, перші автомобілі компанії поїдуть в Німеччину.

Вказані електромобілі збиратимуться на заводі Tesla в Шанхаї.

Автовиробник планував розпочати виробництво Model Y на своєму заводі недалеко від Берліна в липні, однак завершення його будівництва заводу було відкладено до кінця цього або початку наступного року.

Видання зазначає, що Model Y конкуруватиме з моделями позашляховиків преміум-класу, в той час, як продажі електромобілів в Європі продовжують швидко зростати.

Нагадаємо: Tesla планує щорічно виробляти 500 000 електромобілів Model Y і Model 3 на заводі в Німеччині. Поки компанія не отримала остаточного дозволу на будівництво через численні протести і судові позови з боку екологічних груп.

Нагадаємо: раніше цього місяця німецький суд відхилив позов, поданий двома екологічними групами проти Tesla. Позов, поданий екологічними асоціаціями Gruene Liga і NABU, спрямований на запобігання попередніх випробувань працездатності окремих ділянок заводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло