У липні стартує перша менторська програми в рамках Пакту заради молоді – 2025
Новини компаній

У липні стартує перша менторська програми в рамках Пакту заради молоді – 2025

Менторами стануть фахівці 20 компаній з 11 регіонів України

Этот материал также доступен на русском языке
У липні стартує перша менторська програми в рамках Пакту заради молоді – 2025
фото: Mentorplace 1.0

У липні стартує перша менторська програму від бізнесу для молоді «Mentorplace 1.0». Програма реалізується в рамках Пакту заради молоді – 2025 Центром «Розвиток КСВ» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення і Міністерством молоді та спорту України. Менторська підтримка надається в трьох сферах CLP: Career (розвиток кар’єри), Life (особисті питання) і Project (проєктна діяльність).

Як повідомляє Центр «Розвиток КСВ», до участі в пілотній програмі вже зареєструвалися понад 40 менторів/ок з 20 українських компаній з 11 регіонів України. Зокрема, у програмі беруть участь «Ґудвеллі Україна» з міста Калуш, «Промавтоматика Вінниця», «Лакталіс» з Павлограда; київські компанї «Капарол Україна», Techiia Holding, KVikStudio, Ciklum, GlobalLogic, «Представництво ПТ-Амерікас», «Ашан Рітейл Україна», EY,  PepsiCo. А також Nestle, «ДТЕК» та Рейкарц Хотел з регіональними підрозділами.

Фахівці та фахівчині вже пройшли тренінг з менторингу, який був організований Центром «Розвиток КСВ», і підписали Кодекс етики ментора/ки. Після чого їх профайли було розміщено на менторській платформі Mentorplace 1.0.

Тепер молоді  люди від 18 до 25 років, які прагнуть отримати підтримку і мотивацію від досвідчених фахівців своєї справи, можуть заповнити заявку на менторській платформі Mentorplace 1.0 до 18 липня 2021 року.
До 23 липня 2021 року ментор/ка обере собі від одного до трьох менті (підопічних) та проведе з кожним не менше двох годинних зустрічей в офлайн чи онлайн форматі. Програма сесій з молоддю формату ментор-менті стартує 26 липня та триватиме до 26 серпня. До кінця 2021 року планується запустити нові програми менторства для молоді.

«Створення інклюзивної національної платформи менторства від бізнесу для молоді – це прекрасний національний проєкт до 30-тиріччя незалежності України. Наша мета  – 1000 менторських пар до 2025 року. Впевнені, це допоможе молоді залишитись в Україні, працювати та робити круті проєкти на благо нашої країни. А для бізнесу – це чудова нагода зрозуміти переваги менторства, і заснувати внутрішню програму менторства в компанії», – зазначила на зустрічі з менторами/ками Марина Саприкіна, голова правління «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

У вітальному слові до представників і представниць компаній, які долучилися до програми, звернувся також Павло Замостьян, заступник Представника Фонду ООН у галузі народонаселення. Пан Замостьян подякував учасникам/-цям та наголосив на нагальності створення та реалізації цієї ініціативи.

«Проєкт сприятиме тому, щоб молоді люди в Україні мали кращі можливості розпочати свій успішний кар'єрний шлях та знайти можливості для добробуту у майбутньому. Програма Mentorplace 1.0 цікава бізнесу для пошуку найбільш успішних та талановитих молодих людей. Менторська програма – нововведення у програмі діяльності Пакту заради молоді – 2025. Сподіваємося, що така методологія допоможе зробити Пакт ще ефективнішим в контексті платформи розвитку молоді. Спільними зусиллями ми знайдемо рішення, щоб робити країну сильнішою попри всі виклики», – зазначив Павло Замостьян.

«Працювати на роботі своєї мрії це не тільки про спроможність реалізувати свій потенціал, бути затребуваним на ринку праці та відчувати приналежність до розвитку економіки України, а й, і найголовніше, кожен день відчувати відчуття щастя. Менторська програма, яка буде здійснюватися  в рамках ініціативи «Пакт заради молоді-2025» – чудова нагода отримати від бізнесу корисні поради та удосконалити  свої навички для розвитку кар’єри в Україні, а також відповідати на виклики сучасного світу», – наголосила заступниця міністра молоді та спорту Марина Попатенко.

«Тема менторства і наставництва – дуже близька діяльності фонду Parimatch Foundation. Наведу як приклад нашу програму «Спортивний наставник» – вона націлена на те, щоб кожна дитина, незалежно від соціального статусу, могла розвиватися і втілювати свої мрії. І важливо підкреслити те, що спорт як інструмент для розвитку дитини не буде ефективним без участі «правильного» провідника. Тому пошук наставника – це основа програми «Спортивний наставник», – коментує подію Катерина Білоруська, Президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло