HelpTheHelper – новий проєкт допомоги волонтерам

HelpTheHelper – новий проєкт допомоги волонтерам

Тут можна прочитати історію і долучитися до неї

HelpTheHelper – новий проєкт допомоги волонтерам

З ранку 24 лютого крім ракет, що летять в наші міста, ми побачили, як швидко руйнуються кордони між людьми, змінюється комунікація. Кожен день війни – це нові втрати. Українське суспільство опинилося в ситуації, коли діяти треба дуже швидко.

Так стартував новий проєкт допомоги тим хто допомагає. HelpTheHelper – платформа, що збирає історії тих, хто забезпечує міста України необхідними продуктами харчування, амуніцією, медикаментами, а також тих, хто вивозить людей з-під обстрілів і надає всебічну допомогу. Її створили харків’яни.

Через цю платформу можна відправити фінансову допомогу конкретно тим волонтерам, чия діяльність і історія знаходить відгук у вашому серці.

«24 лютого ми втратили своє минуле, в якому були маркетологами, дизайнерами, акторами, власниками бренду одягу, рестораторами та стоматологами. З першого дня повномасштабного вторгнення вся нація мобілізувалась, а Україна перетворилась на єдиного волонтера та воїна. Поки армія була на передовій, українці вибудовували мережі взаємодопомоги і шукали своє місце на фронті. Хтось ставав до лав ЗСУ, хтось долучався до інформаційного фронту, хтось переформатовував свій ресторан на точку, де щодня готують їжу для тисяч людей», – розповідає про ідею проєкту його менеджерка Катерина Переверзева.

На сайті HelpTheHelper зібрані історії волонтерів, яких команда проєкту знає особисто. HelpTheHelper з’єднує із людьми, які кожного дня роблять неймовірне. HelpTheHelper допомагає їм робити свою справу, не відволікаючись на фінансові потреби.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло