Рада ухвалила закон про реформування «Укроборонпрому»

Рада ухвалила закон про реформування «Укроборонпрому»

Зокрема, закон передбачає запровадження сучасної моделі корпоративного управління на підприємствах концерну

Рада ухвалила закон про реформування 	«Укроборонпрому»
Фото: УНІАН

Верховна Рада (ВР) ухвалила закон «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) державної форми власності» (№3822). Законопроєкт підтримали 256 народних депутатів. Про це повідомляє «Укрінформ».

Закон передбачає структурне перезавантаження 118 розрізнених підприємств «Укроборонпрому», 21 з яких розташовуються на тимчасово окупованих територіях.

Документ, зокрема, передбачає запровадження сучасної моделі корпоративного управління на підприємствах концерну, яка убезпечить їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу.

Крім цього, здійснюватиметься оздоровлення підприємств «Укроборонпрому» на фінансовому, соціальному та виробничо-технологічному рівнях. Це дозволить залучати прямі інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки, передусім для потреб Збройних сил України.

Також, згідно з документом, що усі кошти від реалізації надлишкового та непрофільного майна державних підприємств ОПК в результаті реформи спрямують виключно на потреби цих підприємств. Ці кошти не зможуть вивести з галузі.

Нагадаємо: позаштатного радника керівника Офісу президента та президента Київської школи економіки Тимофія Милованова на засіданні наглядової ради «Укроборонпрому» одноголосно обрали її головою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло