Стартап вихідців з України для інтеграції бізнес-сервісів залучив $500 000

Стартап вихідців з України для інтеграції бізнес-сервісів залучив $500 000

Основний фокус компанія робить на підприємства малого та середнього бізнесу

Стартап вихідців з України для інтеграції бізнес-сервісів залучив $500 000
onlizer.com

Платформа для інтеграції бізнес-сервісів між собою без коду Onlizerз засновниками з України залучила $500 000. Компанія витратить кошти на доопрацювання продукту і маркетинг, пише vc.ru.

Onlizer отримав інвестиції від фонду QPDigital в передпосівному раунді, розповіли в компанії.

Платформа може інтегрувати один сервіс в інший, наприклад, з'єднати Facebook і Google Analytics без коду. Загалом доступна інтеграція 168 бізнес-сервісів між собою.

Onlizer заснували українські підприємці Андрій Дерен і Богдан Бондарук в 2016 році. У 2017 році почали закритий бета-тест продукту і залучили першого клієнта. У 2020 році сервіс був запущений в публічний доступ.

«Сервіс дозволяє до 60% знизити витрати компаній на впровадження рішень без унікального коду і розширення штату розробників», – пояснив співзасновник Onlizer Андрій Дерен.

Сервісом користуються 170 клієнтів у 30 країнах світу, за даними компанії. Основний фокус – на підприємства малого та середнього бізнесу, але серед клієнтів є підрозділи Microsoft, McAfee, Dragon Capital та інші.

Ключові ринки для Onlizer – США, Австралія, ПАР, Україна і Росія. Компанія не розкриває дані про фінансові результати, але повідомляє, що 2020 рік завершила з прибутком, у 2021 році показує зростання клієнтської бази та обороту в середньому на 20% щомісяця.

Нагадаємо, у список перспективних європейців «30 до 30» Forbes включивдев'ять українців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло