Влада США заплатить $10 млн за інформацію, яка допоможе знешкодити хакерів

Влада США заплатить $10 млн за інформацію, яка допоможе знешкодити хакерів

Для передачі відповідної інформації Держдеп створив канал у даркнеті

Влада США заплатить $10 млн за інформацію, яка допоможе знешкодити хакерів
фото Pixaby

Сполучені Штати запропонували нагороду до $10 млн за інформацію, завдяки якій можна встановити особи або визначити місцезнаходження кіберзлочинців, йдеться в повідомленні на сайті Держдепартаменту Rewards for Justice ( «Нагорода за правосуддя»), пише Коммерсант.

Владу США цікавлять хакери, які працюють за наказом іноземного уряду і роблять атаки на ключові інфраструктурні об'єкти Сполучених Штатів.

Для передачі відповідної інформації Держдепартамент створив канал у даркнеті на базі браузера Tor. Це повинно захистити безпеку потенційних джерел і забезпечити їм анонімність, пояснили у відомстві.

«Певні зловмисні кібероперації, націлені на ключову інфраструктуру США, можливо, порушують Акт про комп'ютерне шахрайство і зловживання (CFAA)», – вказано в повідомленні. Йдеться в тому числі про використання програм-вимагачів і про отримання інформації із захищених комп'ютерів.

У ході останньої телефонної розмови президент США Джо Байден сказав Владіміру Путіну, що Росія повинна вжити заходів проти хакерів, які перебувають на її території. Путін відповів на це, що звернення з приводу боротьби з кіберзлочинцями повинні йти по спеціальних каналах і з дотриманням юридичних механізмів.

Нагадаємо, російські хакери атакували Національний комітет Республіканської партії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті