Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС

Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС

Загрози населенню та довкіллю немає

Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС
фото: pravda.com.ua

Станом на ранок середи в районі Рівненського хімічного заводу ПрАТ «Рівнеазот», де напередодні сталася аварія і в повітря потрапили хімічні речовини (оксиду азоту), загрози населенню та довкіллю немає. Моніторинг стану повітря в навколишньому середовищі здійснюється в цілодобовому режимі. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), передає «Інтерфакс».

«Моніторинг стану повітря в навколишньому середовищі здійснюється в цілодобовому режимі. Станом на 6.00 21 липня жодної загрози населенню та навколишньому середовищу немає», – йдеться в повідомленні на сайті відомства в середу вранці.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Нагадаємо, 20 липня на підприємстві «Рівнеазот» відбулася розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти, внаслідок якої стався разовий викид нітрозних газів.

У Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили інформацію про відсутність жертв і постраждалих.

За даними ДСНС, концентрація газу в повітрі внаслідок витоку на заводі мінеральних добрив «Рівнеазот» у вівторок уп'ятеро нижча за рівень, небезпечний для людини, а загрози довкіллю в результаті події немає.
«За інформацією лабораторного центру, небезпечний рівень газу становить п’ять мг на куб повітря. На момент витоку газу концентрація становила один мг на куб. м», – повідомили у відомстві.

За інформацією головного санітарного лікаря Рівненської області Романа Сафонова, показники забруднення атмосферного повітря в Рівному після витоку газу на заводі мінеральних добрив «Рівнеазот» у нормі.

Згідно з заявою голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Коваля, після проведення замірів у чотирьох точках: селах Городок, Караєвичі, Обарів, а також у Рівному на вул. Млинівській місцевим гідрометцентром перевищення гранично допустимої концентрації діоксиду азоту в повітрі не виявлено.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло