Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС

Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС

Загрози населенню та довкіллю немає

Моніторинг стану повітря поблизу «Рівнеазот» здійснюється в цілодобовому режимі - ДСНС
фото: pravda.com.ua

Станом на ранок середи в районі Рівненського хімічного заводу ПрАТ «Рівнеазот», де напередодні сталася аварія і в повітря потрапили хімічні речовини (оксиду азоту), загрози населенню та довкіллю немає. Моніторинг стану повітря в навколишньому середовищі здійснюється в цілодобовому режимі. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), передає «Інтерфакс».

«Моніторинг стану повітря в навколишньому середовищі здійснюється в цілодобовому режимі. Станом на 6.00 21 липня жодної загрози населенню та навколишньому середовищу немає», – йдеться в повідомленні на сайті відомства в середу вранці.

Нагадаємо, 20 липня на підприємстві «Рівнеазот» відбулася розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти, внаслідок якої стався разовий викид нітрозних газів.

У Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили інформацію про відсутність жертв і постраждалих.

За даними ДСНС, концентрація газу в повітрі внаслідок витоку на заводі мінеральних добрив «Рівнеазот» у вівторок уп'ятеро нижча за рівень, небезпечний для людини, а загрози довкіллю в результаті події немає.
«За інформацією лабораторного центру, небезпечний рівень газу становить п’ять мг на куб повітря. На момент витоку газу концентрація становила один мг на куб. м», – повідомили у відомстві.

За інформацією головного санітарного лікаря Рівненської області Романа Сафонова, показники забруднення атмосферного повітря в Рівному після витоку газу на заводі мінеральних добрив «Рівнеазот» у нормі.

Згідно з заявою голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Коваля, після проведення замірів у чотирьох точках: селах Городок, Караєвичі, Обарів, а також у Рівному на вул. Млинівській місцевим гідрометцентром перевищення гранично допустимої концентрації діоксиду азоту в повітрі не виявлено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті