В Україні стартував п'ятий етап COVID-вакцинації

В Україні стартував п'ятий етап COVID-вакцинації

Всі дорослі старше 18 років, які хочуть вакцинуватися, можуть зробити щеплення

В Україні стартував п'ятий етап COVID-вакцинації
Фото: Прилепа Олександр/УНІАН

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) розпочинає п’ятий етап вакцинації від COVID-19, під час якого щеплення можуть отримати всі бажаючі віком від 18 років. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу.

«Ми в Україні готуємося до потенційного можливого зростання кількості випадків коронавірусної хвороби, яке може бути спричинено штамом Delta. Але один з найкращих елементів захисту – велика кількість охоплення щепленням... МОЗ оголошує відкриття п’ятого етапу вакцинації від COVID-19. З 21 липня всі дорослі старше 18 років, які хочуть вакцинуватися, можуть зробити щеплення», – сказав Ляшко.

Щеплення відбуваються на базі 3 127 кабінетів щеплення, понад 200 центрах вакцинації та силами понад 800 мобільних бригад.

Записатися на вакцинацію можна за телефоном реєстратури пункту щеплення, чи контакт-центрів масової вакцинації, а також буде жива черга в центрах вакцинації та пунктах щеплення.

Також, за словами міністра, голови ОДА отримали доручення відкрити центри вакцинації в кожному районному центрі, забезпечити підвезення людей до центрів, налагодити співпрацю з головами ОТГ щодо вакцинації їх мешканців.

На сьогодні в Україні в наявності чотири вакцини: AstraZeneca (Covishield, SKBio), Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech; CoronaVac виробництва Sinovac Biotech та Moderna.

Нагадаємо, в Україні за добу зафіксували 655 нових випадків COVID-19. Госпіталізовано – 508 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті