Канадська Daymak розробляє електромобіль, який майнить криптовалюту

Канадська Daymak розробляє електромобіль, який майнить криптовалюту

Компанія вже отримала попередні замовлення на $350 млн

Канадська Daymak розробляє електромобіль, який майнить криптовалюту
фото DR

Обчислювальні потужності сучасних електромобілів потрібні для функціонування бортових систем, безпілотного керування та навігації. Але канадський виробник Daymak представив розробку, яка ще й майнить криптовалюту, пише vc.ruз посиланням на звіт Wired.

Модель під назвою Spiritus надійде в продаж у 2023 році, а попередні замовлення відкриті вже зараз. Оплата приймається в тому числі самою криптовалютою (Ethereum або навіть Dogecoin), і компанія вже зібрала суму в $350 млн.

Інженери Daymak представили перші рендери електромобіля і заявили, що розробляють спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить максимально спростити процес майнінгу.

Ініціативу підтримав Кіт Стріер – віце-президент Nvidia зі штучного інтелекту. На сьогодні компанія зберігає лідируючі позиції в розробці суперкомп'ютерів для автономних транспортних засобів.

«У цієї ідеї величезний потенціал, тому що ми говоримо не про тисячі, а про десятки мільйонів суперкомп'ютерів у цих автомобілях. У Сполучених Штатах чи Німеччині це може бути не так важливо, але в маленьких країнах такий автономний транспорт повністю змінить потенціал обчислень», – зазначив Кіт Стріер.

Генеральний директор Daymak Альдо Байоччі впевнений, що з 2023 року світ буде в «розпалі блокчейнової революції», а криптовалюта стане повсюдним платіжним засобом.

Тим часом General Motors представивелектричний сітікар за $10 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті