Apple додасть підтримку 5G в усі нові смартфони

Apple додасть підтримку 5G в усі нові смартфони

Зараз найдешевшим серед нових смартфонів компанії є iPhone SE

Apple додасть підтримку 5G в усі нові смартфони
фото DR

Apple в 2022 році оновить «бюджетний» iPhone вперше за два роки і додасть в нього підтримку 5G, написав журнал Nikkei Asia, на який посилається Forbes.

У цьому випадку всі iPhone, які компанія випустить в наступному році, будуть підтримувати новий стандарт зв'язку, нових 4G-моделей більше не буде, додало видання.

«Бюджетний» iPhone з 5G компанія покаже в першій половині 2022 року, розповіли джерела Nikkei Asia. Вони заявили, що смартфон буде працювати на тому ж процесорі A15, який поставлять в нові iPhone основної лінійки в цьому році, а зв'язок 5G забезпечить модем Qualcomm X60.

Зараз «найдешевшим» серед нових смартфонів компанії є iPhone SE. Вперше таку модель Apple випустила в 2016 році, а через чотири роки, в квітні 2020 року, відновила.

Дизайн iPhone SE у 2022 році не зміниться – він, як і раніше, буде схожий на iPhone 8. Пристрій отримає LCD-екран замість більш сучасного OLED, який Apple поставила в усі версії iPhone 12 в минулому році, повідомили джерела Nikkei Asia.

Також відомо, що наступного року Apple відмовиться від випуску iPhone Mini – версії основного смартфона компанії з трохи меншою діагоналлю дисплея (5,4 дюйма проти 6,1 дюйма в «стандартному» iPhone 12), стверджує Nikkei Asia.

За його інформацією, в цьому році компанія ще представить оновлення минулорічного iPhone 12 Mini, але вже в 2022 році його замінить нова версія iPhone Pro Max. Тоді в основний лінійці iPhone залишаться чотири моделі, як зараз, але будуть дві версії з екраном діагоналлю 6,1 дюйма і дві версії з екраном діагоналлю 6,7 дюйма.

Apple знизила плани щодо виробництва iPhone Mini нового покоління в порівнянні з минулим роком, відзначили джерела Nikkei Asia. Журнал пояснив, що смартфон не викликав очікуваного інтересу в покупців.

Масове виробництво iPhone має розпочатися в серпні. Apple може випустити до 95 млн пристроїв в період з серпня по кінець січня, стверджують джерела Nikkei Asia. Як з'ясувало видання, за весь 2021 року Apple має намір випустити до 230 млн iPhone – як поточного модельного ряду, так і нового. Це на 11% більше, ніж було в минулому році.

У 2021 році Apple готує до випуску оновлені ноутбуки MacBook Pro і нову версію бездротових навушників AirPods, написав Nikkei Asia. Їх виробництво теж планується почати в серпні.

Нагадаємо, Apple представила новий зарядний пристрій для iPhone у вигляді зовнішньої батареї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті